O nas

O nas


Od wielu lat nasza firma oferuje usługi z zakresu zagospodarowania terenów zieleni. Przede wszystkim specjalizujemy się w wycinkach drzew oraz cięciach pielęgnacyjnych.

Naszych klientów uczulamy, by nie zapominali o przeprowadzaniu regularnych przeglądów drzew na posesji, gdyż wpływa to znacząco na poprawę bezpieczeństwa. Nieusunięta obumarła, sucha gałąź nawet bez „pomocy” wiatru może spaść  – zniszczyć mienie lub zagrozić życiu lub zdrowiu. Właściwie formowana korona nie tylko zwiększa poczucie  bezpieczeństwo, ale również – co istotne – zapewni drzewu dłuższe życie.

Naszym klientom służymy radą co do zakresu planowanych prac.

Pracujemy alpinistycznie, z podnośników, z drabiny i w każdy inny niezbędny sposób. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz przebytym szkoleniom, zapewniamy profesjonalne podejście do wszystkich zleceń. Utrzymaniu wysokiej jakości świadczonych usług sprzyja własne: zaplecze transportowe, podnośnik koszowy, a także specjalistyczne maszyny jak rębak do gałęzi czy frezarka do pni. Dysponujemy również rożnej mocy piłami spalinowymi i ręcznymi, których użycie jest uzależnione od zakresu i stopnia trudności zlecenia.

Natychmiastowo

W nagłych sytuacjach losowych w miarę możliwości pomagamy natychmiastowo.

Starannie

Powierzone nam zlecenia wykonujemy z należytą starannością.

Pracujemy dla...

Pracujemy dla osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Odpowiedzialnie

Posiadamy ubezpieczenie OC.